Next.js (2.0.0-beta0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
