Next.js (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Development
fr: Développement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Paths
fr: Chemins

en: Published
fr: Publié

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Width
fr: Largeur

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Path alias
fr: Alias de chemin

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Base URL
fr: URL de base

en: Web services
fr: Services Web

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Experimental
fr: Expérimental

en: Entity Types
fr: Types d'entités

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: Language Code
fr: Code de la langue
