Next.js (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
