Next.js (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Path alias
bo: བརྒྱུད་ལམ་གྱི་མིང་གཞན

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
