Next.js (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
