Next.js (2.0.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Development
eu: Garapena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Site
eu: Gunea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Entity type
eu: Entitate mota
