Next.js (2.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Development
is: Þróun

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Paths
is: Slóðir

en: Published
is: Birt

en: Width
is: Breidd

en: Unpublished
is: Ekki birt
