Next.js (2.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Para trás

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Paths
pt: Caminhos

en: Site
pt: Sítio

en: Published
pt: Publicado

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Width
pt: Largura

en: Path alias
pt: Caminho alternativo

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Entity type
pt: Tipo de entidade
