Next.js (2.0.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Development
ru: Разработка

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Paths
ru: Пути

en: Site
ru: Сайт

en: Published
ru: Опубликовано

en: Field name
ru: Имя поля

en: Width
ru: Ширина

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Path alias
ru: Синоним пути

en: Plugin
ru: Плагин

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Experimental
ru: Экспериментальный

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Language Code
ru: Код языка

en: Additional paths
ru: Дополнительные пути
