Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
