Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
