Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Reset
he: איתחול

en: Views
he: היבטים

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
