Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Asc
hr: Uzlazno
