Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
