Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
