Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -
