Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Views
oc: Vistas

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
