Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Views
sv: Vyer

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Display style
sv: Visningsstil

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
