Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
