Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
