Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Views
is: Gagnasýn

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
