Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Views
mr: याद्या

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
