Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Tags
nl: Labels

en: Views
nl: Overzichten

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit
