Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Views
ps: ليدنې

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
