Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Views
pt: Visualizações

en: All
pt: Todos

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Entity Reference
pt: Referência de Entidade
