Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Display style
uk: Стиль показу

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність
