Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
