Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
