Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Tags
ro: Etichete

en: Reset
ro: Resetează

en: Views
ro: Vizualizări

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
