Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
