Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Views
bg: Изгледи

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси
