Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Tags
vi: Thẻ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Text only
vi: Chỉ trình bày bản văn

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
