Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: parent
af: ouer

en: permissions
af: permissies
