Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: link
ar: رابط

en: no
ar: لا

en: N/A
ar: غير موجود

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Loop
ar: حلقة

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: Relationship
ar: العلاقة

en: parent
ar: الأم

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: permissions
ar: تصاريح
