Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: About
bn: সম্পর্কে
