Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: no
bo: མིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ
