Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: password
et: parool

en: url
et: veebiaadress

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: no
et: ei

en: N/A
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Loop
et: Silmus

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Document
et: Dokument

en: Relationship
et: Seos

en: parent
et: peamine

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: copy
et: kopeeri

en: pixels
et: pikslit

en: permissions
et: õigused

en: label
et: silt

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
et[0]: %action rakendati @count-le elemendile.
et[1]: %action rakendati @count-le elemendile.

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid
