Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: About
gu: વિશે
