Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: link
jv: pranālā

en: no
jv: ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
