Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: parent
kk: ата-ана
