Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: no
ku: نەخێر

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: parent
ku: باوک

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ
