Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: no
ne: हैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा
