Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
