Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: password
pl: hasło

en: url
pl: odnośnik

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: link
pl: odnośnik

en: no
pl: nie

en: N/A
pl: niedostępne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Video
pl: Wideo

en: Document
pl: Dokument

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: parent
pl: nadrzędny

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Services
pl: Serwisy

en: Item type
pl: Typ pozycji

en: About
pl: O stronie

en: copy
pl: kopia

en: pixels
pl: piksele

en: permissions
pl: uprawnienia

en: label
pl: etykieta

en: integrated
pl: zintegrowany

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.

en: Media type
pl: Typ mediów

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
pl[0]: Wykonano akcję %action dla @count elementu.
pl[1]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.
pl[2]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
pl: Brak dostępu do wykonania akcji %action na @entity_type_label %entity_label.

en: Size: %width x %height pixels
pl: Rozmiar: %width x %height pikseli

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów

en: Select assets
pl: Wybierz zasoby

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
