Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
