Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: yes
ta: ஆம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: password
ta: குறிச்சொல்

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: no
ta: இல்லை

en: N/A
ta: இல்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: No items selected.
ta: எந்த உருப்படியும் தெரிவு செய்யப்படவில்லை.

en: Relationship
ta: உறவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
