Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: no
th: ไม่

en: N/A
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Video
th: วีดีโอ

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: parent
th: ลำดับชั้น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล
