Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: link
lt: nuoroda

en: no
lt: ne

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Relationship
lt: Ryšys

en: parent
lt: tėvas

en: Services
lt: Paslaugos

en: info
lt: informacija

en: Preset
lt: Numatyta

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
lt[0]: %action buvo pritaikyta @count įrašui.
lt[1]: %action buvo pritaikyta @count įrašams.
lt[2]: %action buvo pritaikyta @count įrašų.

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
