Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: yes
ml: അതെ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Path
ml: വഴി

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: info
ml: വിവരം
