Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: password
ca: contrasenya

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: link
ca: enllaç

en: N/A
ca: No aplica

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Loop
ca: Bucle

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Video
ca: Vídeo

en: Relationship
ca: Relació

en: parent
ca: pare

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Services
ca: Serveis

en: info
ca: informació

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels

en: permissions
ca: permisos

en: label
ca: etiqueta

en: integrated
ca: integrat

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ca[0]: %action s'ha aplicat a @count element.
ca[1]: %action s'ha aplicat a @count elements.

en: Size: %width x %height pixels
ca: Mida: %width x %height píxels

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats
